YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA HİZMET VERECEK
 
İKİZCE İMAM HATİP LİSESİ TAMAMLANMAK ÜZERE
 
Başkan Enver Yılmaz?ın yeni eğitim öğretim yılına yetiştirileceğini söylediği İkizce İmam Hatip Lisesinde sürdürülen çalışmalar tamamlanmak üzere.
 
Ordu ilinin geleceğine yön veren yatırımların öncüsü olan Büyükşehir Belediyesi, İkizce ilçesinde hayata geçireceği 24 derslikli imam hatip lisesinin çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 
BAŞKAN YILMAZ, ?TÜM İMKÂNLARI SEFERBER ETTİK?
 
İkizce?deki öğrencilerin daha iyi bir eğitim alabilmesi için tüm imkânları seferber ettiklerini belirten Başkan Yılmaz, imam hatip lisesini tamamlamak üzere olduklarını ve lisenin yeni eğitim öğretim yılında hizmete gireceğini söyledi.
 
?ÇALIŞMALAR YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR?
 
Başkan Enver Yılmaz çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyleyerek, ?Binamızın iki cephesindeki dış cephe mantolama ve boyama işi bitti. Derslikler, koridorlar, tuvaletler ve diğer ıslak zeminlerdeki seramik imalatları tamamlandı. Pencerelerin montajı yapıldı, camlar takılıyor. Yangın kapılarının ve diğer kapıların montaj çalışmaları ise devam ediyor. İç mekânlarda merdiven mermerleri yapılıyor. Alçı sıva işleri tamamlandı ve boya çalışmaları başladı. Okulun dış kısmına ise çevre duvarı yapıldı. Son olarak okul bahçesine beton zeminin yapılmasının ardından çalışmalar tamamlanacak? dedi.
 
?EĞİTİME KATKIMIZ SÜRECEK?
 
Projenin 6 dönümlük bir alana inşa edilmekte olduğunu ifade eden Başkan Enver Yılmaz, ?İkizce ilçemizin güzel bir yerinde, meslek yüksek okulunun hemen yanında bulunan 6 dönümlük alana inşa etmekte olduğumuz imam hatip lisemiz yeni eğitim öğretim döneminde hizmete girecek. 24 derslikli okulumuz 1 adet laboratuvar, 1 adet bilgisayar odası, bay ve bayan mescit ve şadırvan, 2 öğretmenler odası, rehberlik odası ve 6 adet yönetici odasından oluşacak? diye konuştu.