İKİZCEBELEDİYESİ
İkizce Belediyesi
HİZMETLERİMİZE MUHTARLARIMIZLA YÖN VERİYORUZ.
17.02.2020 00:00:00
HİZMETLERİMİZE MUHTARLARIMIZLA YÖN VERİYORUZ.

Başkan KAYGI,  İkizce ilçesinin muhtarlarıyla bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda muhtarların talep ve önerileri dinlendi. 

Belediye Başkanı Osman KAYGI, belli aralıklarla gerçekleştirdiği muhtar buluşmalarını tek tek dikkatli bir şekilde dinleyen kendisine yöneltilen her soruya da samimi bir şekilde cevap veren Başkan KAYGI, İkizce'ye hizmet ederken muhtarlarımızla olan irtibatımızı koparmadık. Belediye'nin yönetim kadrosuyla birlikte ilçelerimizdeki muhtarlarımızın talep ve önerilerini dinliyoruz. Sahada gözümüz kulağımız ve bizlerin ekip arkadaşı olan muhtarlarımız vasıtasıyla hizmetlerimize yön veriyoruz. İlçemizin ve mahallelerimizin önceliklerine göre yatırım planlaması yapıyoruz dedi.

 

TİTİZ BİR ÇALIŞMA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. 

            İlçenin muhtarlarıyla olan toplantıda Belediye birim Müdürleride hazır bulundu. Toplantı sonrası Hizmetlerimizin köşe bucak her yere ulaşmasında en büyük yardımcımız muhtarlarımızdır diyen İkizce Belediye Başkanı Osman KAYGI, Muhtarlarımızla kurduğumuz güçlü bağ ile mahallelerimizin meselelerine birlikte çözüm bulmaya devam ediyoruz. Bu konuda titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İşte bugün muhtarlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz periyodik toplantılar da bunun en güzel örneğidir. Muhtarlarımızın dile getirdiği önerilerle birlikte talepleri de öncelik sırasına göre yerine getirmek için çalışacağız ifadelerini sarf etti.

 

KAYGI, İLÇEMİZE GÜZEL HİZMETLER YAPIYORUZ 

                Toplantı sonrası İkizce Belediye Başkanı Osman KAYGI tüm muhtarlarımız ve İkizce'li hemşerilerim adına minnettarlığımızı ve teşekkürlerimizi ifade etmek istiyorum. Mahallelerimizdeki öncelikli ihtiyaçları, alt ve üst yapı eksikliklerini çözmek için çalıştık ve  çalışıyoruz. Muhtarlarımızla olan birlik ve beraberliğimizin yanı sıra kurduğumuz koordinasyon sayesinde ilçemize güzel hizmetler yapıyoruz. İkizce Belediyesi olarak muhtarlarımızı birer elçi ve ekip arkadaşı olarak görüyoruz. Bu birliktelikleri belli periyotlarla yaparak, mahallelerimizdeki beklentilere de cevap vermek için önemli buluyorum açıklamasını gerçekleştirdi. 32 Mahalle Muhtarımızla yaptığımız toplantı neticesinde 2020 yılı yatırım programında her mahalleye Büyükşehir Belediyesi ana yolları yapmak kaydı ile  yaklaşık 40 Km., ikizce belediyesi olarak yaklaşık 32 Km Beton yol yapılması planlanmaktadır. Toplamda yaklaşık 70-80 Km beton yol yapımı planlanmaktadır. Bundan böyle Mahallelerimizde olan cenazelerimizde İkizce Belediyesi olarak Taziye Çadırı kurulacak olup, cenaze sahiplerinin her türlü ihtiyaçları karşılanacaktır. Cenaze sahipleri ile Belediyemiz arasındaki koordinasyonu muhtarlarımız tarafından sağlanacaktır.

Published at 25.01.2021 07:30:45, Powered By RediCMS(www.redicms.com)0ms